Najczęściej kupowane

  • Banner

 

W kioskach RUCHu i emPiKach powinien być już dostępny model japońskiego bombowca Betty, za kilka dni do EMPiKów trafi czołg Panzer I.

Pod koniec stycznia w EMPiKu będzie można kupić kolejny numer Angraf Model - tym razem będzie to coś dla miłośników broni pancernej.  

 

W pierwszym tygodniu grudnia w kioskach RUCHu i salonach EMPiKu pojawi się kolejny po Wellingtonie model z serii Kartonowy Świat - japoński bombowiec G4M1 Betty w skali 1:50. A w pierwszej połowie stycznia także w kioskach RUCHu i salonach EMPiKu pojawi się zestaw 3 modeli w skali 1:43 - zaprojektowany z myślą także o młodszych modelarzach. Będzie to wywrotka KAMAZ 5511, koparka Waryński K-418 oraz walec STAVOSTROJ VHS 100. Jeżeli modele te spotkają się z dobrym przyjęciem - będziemy kontynuować serię w ramach kolekcji "System 43". W przyszłym tygodniu będzie można już kupić model Honkera.

Na dziesięciolecie naszego wydawnictwa przygotowaliśmy wiele ciekawych zapowiedzi modeli na sezon 2013/2014. Dzisiaj kolejna zapowiedź, która naszym zdaniem zdecydowanie umacnia nas obecnie na pozycji lidera, a jednocześnie jest spełnieniem naszych wydawniczych marzeń - japoński lotniskowiec AKAGI w skali 1:200. Obecnie jesteśmy już na etapie przygotowywania plików do druku.

 

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi nowościami i zapowiedziami. Wszystkich niecierpliwych uspokajamy - modele będą ukazywały się sukcesywnie w najbliższych tygodniach i miesiącach. Obecnie modernizujemy nasz park maszynowy, dzięki któremu możemy dynamicznie dostosować się do obecnych wymagań rynku. Wielu wydawców z powodu drastycznie malejących nakładów decyduje się na najprostsze rozwiązanie w postaci druku cyfrowego, naszym zdaniem to najgorsza możliwość dla modelarzy, my pozostajemy przy niskonakładowym druku offsetowym. Wydanie modelu w technologii offsetowej wiąże się ze zwrotem inwestycji dopiero po kilku latach, jednak jakość jest dla nas najważniejsza.

 

To przede wszystkim dzięki Wam, naszym Klientom, możemy wydawać tak różnorodne tematy, nie wydając ciągle tego samego w nowych malowaniach - na pewno 5 czołgów T-34 w różnych malowaniach jest niesamowicie atrakcyjnych, my wolimy jednak wydać 5 nowych, ciekawych, różnych tematów. Nie musimy się ścigać z innymi wydawnictwami, czekać na ich zapowiedzi, drukować modeli w tych samych malowaniach...

 

Chcielibyśmy podziękować także za tak dobre przyjęcie naszych zestawów wyciętych laserem, w opini wielu modelarzy najlepszych na świecie. Po trudnych początkach (wielu pytało po co mi laserowy szkielet?) większość modelarzy przekonało się zarówno do szkieletów jak i laserowych detali, które nie tylko ułatwiają budowę, ale polepszają również precyzję wykonywanych modeli. Obecnie nasz park maszynowy to 6 najnowocześniejszych laserów.

 

Pamiętajmy, modelarstwo to przede wszystkim hobby i zabawa. Nie ważne, czy kleimy model w standardzie, czy malujemy. Nie ważne czy stosujemy elementy laserowe (a może sklejamy nawet model całkowicie wycięty laserem) - każdy czerpie z tego podobną przyjemność, i to jest i będzie najważniejsze.

   

Dzisiaj dojechały do nas kolejne dwie nowości - japoński krążownik IJN TAMA w skali 1:200 oraz polski samochód terenowy Honker w skali 1:25. Obecnie wycinamy do nich lasery i za kilka dni będą do kupienia w naszym sklepie. Trwają również przygotowania do sprzedaży zapowiadanego wcześniej  Hellcata - jednak ze względu na to, że w Empiku są jeszcze starsze numery jego wydanie musimy przesunąć na przełom 2013/14r.

Od 20 listopada będziemy rozsyłać model parowozu BR 86 Kriegslok w skali 1:25 całkowicie wycięty laserem! Już dziś można go zakupić w specjalnej promocyjnej cenie obowiązującej do 6 grudnia 2013r.

 

Kolejna partia zapowiedzi na sezon 2013/2014 - pożarniczy Mercedes L4500 oraz STAR 200 - oba w skali 1:25.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli w rękach naszego katalogu 2013/2014 kolejna zapowiedź - lokomotywa ST 43 w skali 1:25.

Pruski wagon bagażowy to nieco odleglejsza zapowiedź pierwszej części "pociągu".

Już wkrótce... wyrzutnia 2P16 LUNA w skali 1:25!

Zapowiadane wcześniej modele Panzer I, BRDM-2, Rumpler C.I, M8 Greyhound oraz Jelcz 021 (oraz akcesoria do nich) można już kupić w naszym sklepie.

 

Dziś tylko jedna zapowiedź, ale za to dla miłośników polskiego lotnictwa - samolot Rumpler C.I - dostępny już w przyszłym tygodniu. Sukcesywnie od soboty do kiosków trafia model Wellingtona, w czwartek powinien być już na terenie całej Polski. Wewnątrz numeru nasz nowy katalog na sezon 2013/2014.

Już od 5 września w wybranych salonach EMPiK można będzie kupić model lotniskowca TAIHO - listę EMPiKów można znaleźć TUTAJ. W tym samym czasie w salonach EMPiK będzie do nabycia ZIS-5 a w wybranych kioskach i salonach RUCHu Vickers Wellington Mk.X.
UWAGA! W dn. 3-20 września przerwa urlopowa. Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane po 22 września.

Za kilka dni drukarnię opuszczą: Jelcz 021, M8 Greyhound, PzKpfw. I oraz BRDM -2.

W związku z niedawną instalacją nowego, supernowoczesnego lasera dziś premiera kolejnej, choć nietypowej nowości - relingów łańcuchowych w skali 1:100 i 1:200. Jak widać na zdjęciu reling wykonany jest z kartonu grubości 0,18 mm z niesamowitą precyzją, otwory w oczkach łańcucha wykonane są przelotowo (na zdjęciu fragment monety 1 grosz)! Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału reling jest wytrzymały i jego montaż nie powinien sprawiać problemu.

Na zakończenie tegorocznych jubileuszowych zapowiedzi jeszcze coś dla miłośników japońskich okrętów - japoński krążownik IJN NACHI w skali 1:200.

10-lecie naszego wydawnictwa "uczcimy" także kolejnym modelem parowozu - długo oczekiwanym TKt 48!

W tym roku świętujemy 10-lecie naszego wydawnictwa, a zatem czas na kolejną zapowiedź - parowóz Ty 42 w skali 1:25.

 

Już za kilka dni w sprzedaży model transportera opancerzonego BRDM-2! W drukarni jest także model niemieckiego lekkiego czołgu Panzer I Ausf. A opracowany przez Mariusza Kitę.

Z nakładu lotniskowca TAIHO pozostały już jedynie pojedyncze sztuki, dlatego czas wydać kolejny model lotniskowca. Tym razem wybór padł na IJN ZUIHO. Wkrótce więcej szczegółów.

Do EMPiKów trafiły kolejne dwa modele - AEC Matador oraz Aviatik Berg 30.40.

 

Kolejna jesienna zapowiedź to model polskiego samolotu szkolno-treningowego PZL M26 Iskierka w skali 1:33. Półki sklepowe uzupełniliśmy zapowidanym wcześniej modelem podnośnika STAR 200 PM-18P.

W czasie wakacyjnych porządków znaleźliśmy paczkę z 15 sztukami lokomotywy EP 09. To bardzo poszukwiany model, zapraszamy do zakupów!

 

Razem z SM-2 i Studebakerem przyjechała z drukarnii kolejna nowość - długo oczekiwany polski samochód osobowy FSO Polonez w oznakowaniu Milicji - to nasza odpowiedź na liczne prośby po wydaniu Fiata 125 w tym samym malowaniu.

Kolejna zapowiedź to nowe świetne i zdetalizowane opracowanie lokomotywy spalinowej SM 42 w skali 1:25.

Dzisiaj odebraliśmy z drukarni nakłady śmigłowca SM-2, ciężarówki US-6 Studebaker oraz Hellcata. W poniedziałek postaramy się dodać karty ich produktów oraz umożliwić tym samym zamawianie.

 

Razem z Hellcatem do sprzedaży trafi długo oczekiwany model śmigłowca SM-2 (będzie to specjalne wydanie MPModel). Nieco później ostatni tegoroczny model z tej serii - Nieuport 17.

 

Dziś tylko jedna powakacyjna zapowiedź - Sherman IC Firefly opracowany przez Jerzego Janukowicza. A już za kilka dni - F6F-3 Hellcat!

 

Dzień bez nowych ciekawych zapowiedzi dniem straconym ;-) Oto kolejne propozycje jakie ukażą się w drugiej połowie 2013r. - Żuk A07 opracowany przez Adriana Wandtke oraz M8 Greyhound autorstwa Mariusza Kity.

Zapraszamy do Przeciszowa - i my tam będziemy jak co roku!

A ten model - Jelcz 021 - to nasza zapowiedź na konkurs w Przeciszowie... Także na ten konkurs przygotujemy specjalne oferty na odbiór naszych modeli! Szczegóły wkrótce.

Nie zwalniamy tempa - dzisiejszy konkurs we Wrocławiu i specjalna sala poświęcona modelom kolejowym, dał nam motywację do opublikowania kolejnej zapowiedzi - parowozu Ty 51. Model będzie dostępny za kilka miesięcy.

Na magazyn wprowadziliśmy kilka pojedynczych sztuk od dawna poszukiwanych modeli - Lxd 2, Graf Zeppelin, Fuso, SA-6 KUB, P-36 Hawk, PZL P-24, Lublin R-XIII, A5M4 Claude, Avro 504K, Yubari, Pu 29, Pm 3. Każdy z nich tylko w ilości 1-3 szt. Zapraszamy do składania zamówień.

Kolejna nowość, którą będzie można kupić już na konkursie we Wrocławiu za ok. 35 zł - podnośnik hydrauliczny PM-18P na podwoziu  STARa 200.

Już w lipcu lub sierpniu powrócimy do kiosków RUCHu z serią Kartonowy Świat - jako pierwszy model Vickers Wellington Mk.X w skali 1:50.

Na konkursie we Wrocławiu będziemy mieć 3 przedpremierowe egzemplarze nowych modeli - Wagonu 120A oraz wagonu motorowego SN 61 w skali 1:25. To kolejne "grube wycinanki" - wagon 120A to 32 arkusze A3 z samymi elementami. Dla osób, które zamówią model lub modele z odbiorem we Wrocławiu promocyjna cena 150 zł/szt. (po ukazaniu się modele będą kosztować 180 zł każdy). Do modelu będą dostępne również akcesoria laserowe. Kolejne egzemplarze modelu będą dostępne dopiero na wystawie w Przeciszowie we wrześniu 2013r.

Kolejne 2 zapowiedzi na najbliższe miesiące - śmigłowiec PZL SM-2 i ciężarówka US-6 Studebaker.

 

Wczorajsza parowozjada była dla nas natchnieniem do opublikowania kolejnej kolejowej zapowiedzi. Już wkrótce do sprzedaży trafi nowe wydanie Parowozu Ty 2. Poza kilkoma zmianami najistotniejszą zmianą będzie nowy tender... Niestety pierwsze wydanie modelu jest już niedostępne.

 

To już ostatnia część zapowiedzi "wiosna 2013" - ciężarówki STAR 25 oraz Mercedes L4500. Wszystkie zapowiedziane modele, które będą rozsyłane w kwietniu 2013 są już dostępne w naszym sklepie, także elementny laserowe. Zapraszamy do dokonywania zakupów!

 

Przypominamy również o dostępnych u nas od kilku lat laserowych zestawach torów kolejowych 1000 mm (w skali 1:25) i 1435 mm (w skali 1:25 i 1:45).

 

I jeszcze jeden odcinek serialu "zapowiedzi" - długo oczekiwany parowóz Pt 31 w skali 1:25. Model, tak jak i inne zapowiedzi (poza Yamashiro i SN 61) będzie można obejrzeć (a niektóre nawet kupić) na konkursie w Oświęcimiu już za kilka dni! W niedzielę ostatni odcinek zapowiedzi - pozostały jeszcze dwa modele.

 

Kolejna odsłona zapowiedzi na najbliższe miesiące - wagon silnikowy SN 61 w skali 1:25. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy druk kilku nowości, w tym lokomotywy ET-22. W najbliższy wtorek rozpoczynamy wycinanie elementów laserowych i sukcesywną wysyłkę zebranych zamówień. Jeszcze tylko do niedzieli zestaw model + elementy laserowe można będzie kupić w promocyjnej cenie!

W salonach EMPiK obecnie można kupić model STARa 266 Bonex. Od 25 kwietnia będzie dostępny ŻUBR chłodnia oraz Messerschmitt Bf-109 E1.

I jeszcze jedna zapowiedź nowości - japoński pancernik IJN YAMASHIRO w skali 1:200!

 

Drukarnia prauje pełną parą - poza drukiem japońskiego lotniskowca Taiho oraz lokomotywy ET-22 wkrótce kolejne nowośi - radziecka ciężarówka ZIS-6 oraz brytyjski ciągnik artyleryjski AEC MATADOR.

 

 

Z okazji wystawy Go Modelling 2013 już na początku marca będzie można zakupić 2 nowe modele samolotów z serii MPModel w skali 1:33 - Fokker B.II i Aviatik Berg 30.40.

To wspólna inicjatywa wydawnictwa Answer oraz naszego niemieckiego dystrybutora Modellservice, który będzie sprzedawał te modele w czasie wystawy.

 

Modele oraz szkeielty laserowe do nich są już dostępne w naszym sklepie!

 


 

 

Już od poniedziałku 28 stycznia do EMPiKów w całej Polsce powrócą nasze modele. Na początek Kartonowe Hobby 1/2012 z modelem ciężarówki ŻUBR A80. Kolejne modele, które będą w sprzedaży w EMPiKach będzie można kupić w prenumeratorskiej sprzedaży wysyłkowej - czyli tylko w naszym Wydawnictwie. UWAGA - każdy kto prześle na nasz email biuro@answer.pl numer paragonu oraz miasto, w którym zakupił model ŻUBRa będzie mógł nabyć dowolny model o wartości do 100 zł z rabatem 33% - promocja obowiązuje do 20 lutego 2013r.

 

Odwiedź na nasz profil na Facebooku.

 

Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

Kolejna odsłona zapowiedzi na 2013r. Już wkrótce w sprzedaży.

Od 14 stycznia w sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 

Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!


 

Super Promocja!

W 2013r. ukażą się kolejne modele z serii ANGRAF - lokomotywa ET 22 oraz japoński lotniskowiec TAIHO. Wszyscy, którzy zamówią kompletny zestaw model + lasery z jednym lub drugim modelem do końca stycznia 2013r. otrzymają RABAT 25% - cena za komplet TAIHO zamiast 515 zł - 385 zł z wysyłką, a ET 22 zamiast 350 zł - 260 zł z wysyłką. Płatność przy odbiorze.

 


 

 

UWAGA! 17 - 31 grudnia - przerwa świąteczna! W tym czasie zamówienia nie będą wysyłane!

W I kwartale 2013r. planujemy wydanie dwóch dużych modeli Angraf Model - Lokomotywy ET 22 (opracowanie Adrian Wandtke) oraz japońskiego lotniskowca TAIHO (opracowanie zespół redakcyjny pod kierownictwem Dariusza Wandtke). Dla osób, które zamówią model do końca stycznia (płatność dopiero przy odbiorze u listonosza/kuriera) przygotowaliśmy specjalną promocję - kupując zestaw można zaoszczędzić aż 25%. Zestawy będą rozsyłane w kwietniu (ET 22) i kwietniu lub maju (Taiho). Model lokomotywy ET 22 będzie dostępny jedynie w zestawie z laserami, model lotniskowca TAIHO wkrótce będzie dostępny również bez laserów, jedynie z kilkoma detalami wyciętymi laserem.

Wkrótce ukażą się dwa kolejne modele z serii MPModel opracowane przez Marka Pacyńskiego P-51A Mustang oraz Messerschmitt Bf-109 E1.

W przygotowaniu kolejne modele w skali 1:25 - pruski wagon bagażowy oraz STAR 25.

 

 

   

 

 

 

10 października do sprzedaży trafi kilka nowych, dużych modeli. Ich premiera będzie miała miejsce 30 września na konkursie w Przeciszowie, tam też będzie dostępnych po 5 sztuk każdej nowości oraz elementy laserowe. W ofercie pojawiło się także dużo nowych laserów - m.in. grawerowane pokłady do japońskich okrętów : Mutsuki, Kitakami, Kiji, Isuzu, Akitsushima, Kaga, długo oczekiwane zestawy elementów do parowozu Ty 45 oraz lokomotywy E.92. Oto drukowane nowości:

 

Japoński pancernik IJN ISE z pokładem lotniczym skala 1:200 Angraf Model

 

 

Cysterna 406 Ra skala 1:25 Angraf Model

 

Parowóz OKz 32 skala 1:25 Angraf Model

 

Japoński pancernik IJN KONGO skala 1:200 Angraf Model

 

Lokomotywa SM 03 skala 1:25 Angraf Model


Ciągnik T980 Diamond skala 1:25 Angraf Model


Przyczepa do ciągnika Diamond M9 Rogers skala 1:25 Answer

 

T-980 Diamond oraz przyczepa M9 Rogers.

 

W dalszych planach mamy także wydanie kolejnej odmiany Jelcza 315 opracowanej przez Adriana Wandtke.

 

Za kila miesięcy ukaże się również długo oczekiwany wagon 120A:


 

Gotowy do "wydania" jest także parowóz BR 86 Kriegslok wycinany laserem w skali 1:25. Niestety musi on poczekać na swoją kolej - wycinanie jednego zestawu to ponad 9 godzin pracy maszyny.


Śledź nas na Facebooku