Najczęściej kupowane

  • Banner

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi grawerowania i wycinania laserem. Technologia laserowa umożliwia niezwykle dokładne i trwałe znakowanie dowolnym wzorem powierzchni metalowych, drewnianych, szklanych, skórzanych, plastikowych, ceramicznych itp.

Możemy również precyzyjnie wycinać dowolne kształty z kartonu, pleksi, sklejki itp.

Najczęstsze zastosowania to znakowanie długopisów, breloków, zapalniczek, etui, piersiówek, sztućców, tabliczek, kubków, wycinanie prezenterów z pleksi, wzorów na skrzynkach okolicznościowych ze sklejki, okolicznościowych kart biznesowych, wykonywanie pieczątek, okolicznościowych skrzyneczek na wino i wódkę, itp.

Specjalizujemy się w laserowej obróbce kartonu i tektury, wykonujemy seryjne oraz pod specjalne zamówienia zestawy uzupełniające do modeli kartonowych. Naszą ofertę gotowych zestawów z tej dziedziny można znaleźć w dziale Akcesoria.

Ponieważ nasze maszyny mogą pracować przez całą dobę zlecone usługi realizujemy w bardzo krótkich terminach. Zapewniamy konkurencyjne, bardzo atrakcyjne ceny, oferujemy odbiór osobisty bądź dostawę Pocztą Polską lub kurierem GLS/DPD.

Ponieważ każde zamówienie wyceniamy indywidualnie /cena zależna jest przede wszystkim od czasu pracy maszyny/ prosimy o przesłanie na adres modele@answer.pl przygotowanego pliku, a następnie o kontakt telefoniczny lub emailowy. Z przyjemnością odpowiemy również na wszelkie pytania techniczne.

Jeżeli nie posiadacie Państwo własnego projektu, mogą go wykonać nasi graficy, przy czym koszt takiej usługi to 50 zł za godzinę pracy grafika. 

Warunki techniczne:

* pliki powinny być przygotowane w programie Corel Draw, zapisane w wersji nie wyższej niż 12,0

* obszar roboczy /w Corelu rozmiar arkusza/:

   -szerokość 740 mm, wysokość 460 mm;

jest to jednocześnie maksymalny obszar grawerowania

* wielkość przedmiotu nie powinna być większa niż obszar roboczy, w wyjątkowych przypadkach dopuszczamy inne rozmiary po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.

* wszystkie obiekty w pliku powinny zostać zamienione na krzywe, zwłaszcza czcionki

* laser tnie po wyznaczonych konturach, a graweruje wypełnienia; kontur ma mieć grubość 0,001 mm, kolor do przecięcia - czarny, do nacięcia - czerwony; obszary grawerowane do połowy głębokości należy zaznaczyć kolorem zielonym, na pełną głębokość kolorem purpurowym

* laser umożliwia cięcie lub grawerowanie w jednym przebiegu z 16 różnymi prędkościami i mocami, w przypadku tego typu zleceń prosimy o wcześniejszą konsultację telefoniczną

* zastrzegamy sobie możliwość zniszczenia jednego przedmiotu cięcia lub grawerowania w celu wykonania testów.


 

 

 

 

Zapraszmy do kontaktu telefonicznego lub emailowego!


Śledź nas na Facebooku