Najczęściej kupowane

  • Banner

 

Minimalne zamówienie - 35 zł.

 

Towary wysyłamy tylko na terenie Polski. Przy zamówieniach zagranicznych naliczamy koszt przesyłki zgodny z cennikiem Poczty Polskiej niezależnie od wartości zamówienia.

Produkty z działu Komis - Antykwariat wysyłamy wyłącznie kurierem.

Przy zamówieniu modeli oraz akcesoriów na kwotę powyżej 135 zł zamówienie niezależnie od metody płatności wysyłamy na nasz koszt wyłącznie na terenie Polski. Przesyłki zagraniczne wysyłamy zgodnie z cennikeim poczty Polskiej - prosimy o dopłatę w momencie zamawiania, bez dopłaty zamówienie nie będie realizowane.


 

Metody Wysyłki:

Zamówione u nas produkty wysyłamy za pośrednistwem firm kurierskich lub do paczkomatów. Cena dostawy od 15 do 20 zł zależnie od wybranej metody dostawy i płatności.


 

Czas Dostawy 

Przesyłki przygotowywujemy w ciągu 7 pełnych dni roboczych od momentu zamówienia (dzień wysyłki oraz dzień zaksięgowania wpłąty nie jest wliczany w ten termin). Do tego czasu należy doliczyć poniższy czas dostawy zależny od wybranej metody dostawy.


W przypadku zamówień z elementami/modelami wyciętymi laserem lub tekturą piwną czas przygotowania może wydłużyć się do 14 dni roboczych.

 

Poczta Polska

Paczki ekonomiczne dostarczane są zazwyczaj do sześciu dni po dniu nadania. Paczki priorytetowe dostarczane są zazwyczaj do dwóch dni po dniu nadania.

Kurier

Zazwyczaj paczki kuierskie dostarczane są do 24 godzin od momentu nadania, czasami ten czas może się wydłużyć do 48 godzin.


 

Płatności 

Dzięki serwisowi Paypal.pl akceptujemy płatności poprzez:

mTransfer (BRE Bank mBank)

usługę Płącę z Inteligo (bank PKO BP)

MultiTransfer (BRE Bank MultiBank)

Przelew24 (Bank Zachodni WBK)

ING Online (ING Bank)

BPH Deutsche Bank

Nordea

 

Serwis Paypal.pl dokonuje autoryzacji następujących systemów kart płatniczych:
Visa
MasterCard/EuroCard (za wyjątkiem systemu Maestro)
JCB
Dinners Club
Polcard (za wyjątkiem Polcard Bis)

 


Śledź nas na Facebooku