Newsletter

Wydawnictwo Answer

Świąteczne i noworoczne nowości - można już zamawiać!

W sprzedaży już wzystkei jesienne nowości. Do oferty sklepu dodaliśmy także ofertę wydawnictwa YG-Model z Ukrainy - polecamy ciekawe modele.

W naszej ofercie są kolejne kabiny do samolotów - Arsenal Dellane, Super Mystere, Me-109 i Spitfire w licznych wersjach.

----

 W sprzedaży jest już również długo oczekiwana Iryda - pierwsze zamówione modele będą mieć dwie wersje poszycia - na kredzie i na ofsecie. Wersja limitowana do wyczerpania ilości na sklepie.

 

Z ogromną radością informujemy, że dzięki współpracy naszego wydawnictwa razem z firmą Tektoy - producentem cenionych na całym świecie tekturowych zabawek, do sprzedaży w naszym sklepie trafiła seria 9 prostych i efektownych modeli do składania. Polecamy sczególnie na gwiazdkowe prezenty! Zabawki z tej serii zostały wybrana przez portal Interia.pl jako jedna z najciekawszych propozycji pod choinkę 2017!

 

 Już w tym tygodniu w naszym sklepie jesienne nowości - Ursus C-360, USS Mannert L. Abele oraz Humber!

Na zimę szykujemy zapowiadanego wcześniej MUSASHI oraz parowóz - niespodziankę!

W naszym sklepie kilkanaście nowości na koniec lata. Do wszystkich modeli polecamy elementy laserowe.

 

    W sklepie są jż nasze czerwcowe nowości - lokomotywa SP 47, wagon G10, MiG-21 bis, Albatros D.XII, HMS Caroline, Star 25 betonowóz, Mercedes 1500 z przyczepką, Alfa Romeo 159. Zapraszamy na zakupy!

Już w sprzedaży - 30 nowych zestawów - podkładki, nakrętki z końcówką gwintu, śruby z podkładką. Rozmiary od 0,5 do 2,5 mm.

W sprzedaży wysyłkowej są już wszystkie nasze jesienne nowości, które pezentujemy poniżej. Do wszytskich modeli dostępne są pełne zestawy laserowe.

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

   Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.