Newsletter

Wydawnictwo Answer

Przerwa urlopowa do 7 sierpnia. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy realizować od 8 sierpnia.

 W sprzedaży jest już również długo oczekiwana Iryda - pierwsze zamówione modele będą mieć dwie wersje poszycia - na kredzie i na ofsecie. Wersja limitowana do wyczerpania ilości na sklepie.

 

Z ogromną radością informujemy, że dzięki współpracy naszego wydawnictwa razem z firmą Tektoy - producentem cenionych na całym świecie tekturowych zabawek, do sprzedaży w naszym sklepie trafiła seria 9 prostych i efektownych modeli do składania. Polecamy sczególnie na gwiazdkowe prezenty! Zabawki z tej serii zostały wybrana przez portal Interia.pl jako jedna z najciekawszych propozycji pod choinkę 2017!

 

 Już w tym tygodniu w naszym sklepie jesienne nowości - Ursus C-360, USS Mannert L. Abele oraz Humber!

Na zimę szykujemy zapowiadanego wcześniej MUSASHI oraz parowóz - niespodziankę!

W naszym sklepie kilkanaście nowości na koniec lata. Do wszystkich modeli polecamy elementy laserowe.

Z przyjemnością informujemy, że naszą ofertę uzupełniły pierwsze w 2017 roku nowości - wóz dowodzenia MTLB, niszczyciel czołgów M10 Achilles, ciężarówka TATRA 111, śmigłowiec Super Cobra, niemiecki samochód Kubelwagen, samochód pożarniczy STAR 25. 

W sprzedaży są już również dwie nowości z Hobby Model - rakieta R-7 Sputnik oraz SBLim-2 Biała Dama.

Wszystkie modele poza STARem 25 drukowane są w technice offsetowej.

    W sklepie są jż nasze czerwcowe nowości - lokomotywa SP 47, wagon G10, MiG-21 bis, Albatros D.XII, HMS Caroline, Star 25 betonowóz, Mercedes 1500 z przyczepką, Alfa Romeo 159. Zapraszamy na zakupy!

Do tego modelu przymierzaliśmy się kilka lat. Jego objętość jest większa niż lotniskowca Akagi. Można już zamawiać, zestaw w promocyjnej cenie! W przypadku dużego zainteresowania wagonem 111A nie wykluczamy wydania także wagonu 112A 1 klasy.

Już w sprzedaży - 30 nowych zestawów - podkładki, nakrętki z końcówką gwintu, śruby z podkładką. Rozmiary od 0,5 do 2,5 mm.

Na udane zakończenie stycznia Jelcz 014 LUX w skali 1:25 - już dostępny w naszym sklepie!

Codziennie dostajemy kilkanaście zapytań co dalej? W tym roku planujemy jeszcze wydanie dwóch hitowych modeli - lotniskowca USS Ticonderoga oraz Ciągnika Jelcz 317 z naczepą NB-181.

W sprzedaży wysyłkowej są już wszystkie nasze jesienne nowości, które pezentujemy poniżej. Do wszytskich modeli dostępne są pełne zestawy laserowe.

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

   Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.