Newsletter

Wydawnictwo Answer

Jak co roku na przełomie kwietnia i maja praca nad nowymi modelami dobiega końca, jedną z nowości będzie zapowiadany przez nas już w ubiegłym roku krążownik MOGAMI!

W związku ze zbliżającym się sezonem ogórkowym oraz kończącym się nakładem Jelcza 021, w okresie wakacyjnym nakładem naszego wydawnictwa ukaże się kolejny model z rodziny "Ogórków" - Jelcz 014 Lux.

 

Nasz nowy model - wagon węglarka 408 EAOS oraz zestaw laserowy - już w sprzedaży wysyłkowej!

Od 23 marca w EMPiKach będzie można kupić model działa FLAK 18.

 

Ponownie w sprzedaży wagon do przewozu cementu 408S w skali 1:25 - dostępnych tylko 5 sztuk!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi zapowiedziami na rok 2015 - w powyższym sliderze. Wkrótce więcej szczegółów o terminach wydań.

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

A wkrótce "ogromna" nowość dla modelarzy kolejowych w skali 1:87 i 1:45. Myśleliśmy też o skali 1:25, ale chyba nikt by takiego zestawu nie zmieścił w mieszkaniu. Oczywiście całość wycięta laserem, do szybkiego i przyjemnego montażu.

 

 Nowy rok 2015 rozpoczynamy intensywna pracą przy produkcji całkowicie wyciętego laserem modelu parowozu Adler i wznowienia kilku udanych choć troszkę zapomnianych modeli.

 Wszystkim modelarzom i modelarkom składamy tą drogą serdeczne życzenia samych udanych modeli, a szczególnie świetnej zabawy przy ich tworzeniu w 2015 roku.

 

 Trwa promocyjna sprzedaż zestawu modelu Lotniskowiec IJN AKAGI - zestaw model + komplet laserów w promocyjnej cenie 499,00 zł.

 Pozostały już ostatnie egzemplarze!

 

W przygotowaniu do druku jest kolejny nasz duży model kolejowy - parowóz Ty 51.

 

 Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.