Newsletter

Wydawnictwo Answer

    

W sieci salonów EMPiK od 15 czerwca można kupić nasz najnowszy model - samolot myśliwsko-bombowy Su-7 w polskim oznakowaniu. Autorem opracowania jest Marcin Straszewski, autor wydanego w poprzednim numerze MiGa-21 oraz wydanych właśnie MiGa-23 i Tucano. 

Uwaga! Nasze modele w EMPiKach


W sprzedaży wysyłkowej są już dostępne również: parowóz Ty 51, samolot transportowy Casa, lotniskowiec Zuiho, ciężarówki STAR 200 i JELCZ 325, Fw-190F8, Spitfire Mk.Vc, Me-109 E4, Fokker B.II oraz Stacja benzynowa.

Do wszystkich modeli można już zamawiać zestawy elementów wyciętych laserem.

 

 

 

 

Prosimy o cierpliwość, Ty 51, Zuiho oraz zestawy do nich w pełnych ilościach będą dostępne w sierpniu/wrześniu.

Wczoraj rozpoczęliśmy druk zapowiadanego od dawna parowozu Ty 51 - pierwsze 3-4 sztuki powinniśmy mieć na konkursie we Wrocławiu, nakład do sprzedaży trafi w połowie wakacji!

 

 

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami do sprzedaży trafiły 4 nowe modele w skali 1:45 z serii ADW Model. Modele są wykonane w najnowszej technologii druku cyfrowego na maszynie produkcyjnej Xerox. Naszym zdaniem efekt jest wyśmienity, znacznie lepszy od typowego druku offsetowego. W przygotowaniu są już kolejne modele...

Do modeli dostępne są bardzo bogate zestawy elementów laserowych!

Oferta specjalna - przy zamówieniu 4 nowych modeli w jednej paczce (możliwa także opcja 4 modele + 4 lasery) od 3 do 15 maja specjalna cena  z rabatem 20%. W przypadku takiego zakupu prosimy okontakt mailowy modele@answer.pl

Już we wrześniu - krążownik MOGAMI!

W związku ze zbliżającym się sezonem ogórkowym oraz kończącym się nakładem Jelcza 021, w okresie wakacyjnym nakładem naszego wydawnictwa ukaże się kolejny model z rodziny "Ogórków" - Jelcz 014 Lux.

 

Nasz nowy model - wagon węglarka 408 EAOS oraz zestaw laserowy - już w sprzedaży wysyłkowej!

Od 23 marca w EMPiKach będzie można kupić model działa FLAK 18.

 

Ponownie w sprzedaży wagon do przewozu cementu 408S w skali 1:25 - dostępnych tylko 5 sztuk!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi zapowiedziami na rok 2015 - w powyższym sliderze. Wkrótce więcej szczegółów o terminach wydań.

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

A wkrótce "ogromna" nowość dla modelarzy kolejowych w skali 1:87 i 1:45. Myśleliśmy też o skali 1:25, ale chyba nikt by takiego zestawu nie zmieścił w mieszkaniu. Oczywiście całość wycięta laserem, do szybkiego i przyjemnego montażu.

 

 Nowy rok 2015 rozpoczynamy intensywna pracą przy produkcji całkowicie wyciętego laserem modelu parowozu Adler i wznowienia kilku udanych choć troszkę zapomnianych modeli.

 Wszystkim modelarzom i modelarkom składamy tą drogą serdeczne życzenia samych udanych modeli, a szczególnie świetnej zabawy przy ich tworzeniu w 2015 roku.

 

 Trwa promocyjna sprzedaż zestawu modelu Lotniskowiec IJN AKAGI - zestaw model + komplet laserów w promocyjnej cenie 499,00 zł.

 Pozostały już ostatnie egzemplarze!

 

  Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.