Newsletter

Wydawnictwo Answer

 

 


W naszym sklepie kilkanaście jesiennych nowości. Do wszystkich modeli polecamy elementy laserowe. Zamóweinia będizemy rozsyłać po 18 września! Zapraszamy wczesenij do Przeciszowa, gdzie nowe modele będzie można obejrzeć i kupić na naszym stoisku!

Z przyjemnością informujemy, że naszą ofertę uzupełniły pierwsze w 2017 roku nowości - wóz dowodzenia MTLB, niszczyciel czołgów M10 Achilles, ciężarówka TATRA 111, śmigłowiec Super Cobra, niemiecki samochód Kubelwagen, samochód pożarniczy STAR 25. 

W sprzedaży są już również dwie nowości z Hobby Model - rakieta R-7 Sputnik oraz SBLim-2 Biała Dama.

Wszystkie modele poza STARem 25 drukowane są w technice offsetowej.


W sprzedaży są już nasze jesienne nowości - B57G Canberra, TOPAS 2AP, Sopwith Pup, Me-109 T1, Pruski Parowóz P3.1, Pruski wagon platforma, LUBLIN II, IJN TSUGARU oraz łódź podwodna Projekt 670 Charlie I.

W naszej ofercie są już wakacyjne propozycje Alenia Aermacchi M-346 Master (oczywiście w polskim malowaniu) oraz długo oczekiwany Polonez z przyczepą kempingową Niewiadów N-126.

Więcej informacji o naszych zapowiedziach na sezon 2016/2017 zamieszczamy na Facebooku - zapraszamy do polubienia naszej strony!

   

W sklepie są jż nasze czerwcowe nowości - lokomotywa SP 47, wagon G10, MiG-21 bis, Albatros D.XII, HMS Caroline, Star 25 betonowóz, Mercedes 1500 z przyczepką, Alfa Romeo 159. Zapraszamy na zakupy!

Do tego modelu przymierzaliśmy się kilka lat. Jego objętość jest większa niż lotniskowca Akagi. Można już zamawiać, zestaw w promocyjnej cenie! W przypadku dużego zainteresowania wagonem 111A nie wykluczamy wydania także wagonu 112A 1 klasy.

Już w sprzedaży - 30 nowych zestawów - podkładki, nakrętki z końcówką gwintu, śruby z podkładką. Rozmiary od 0,5 do 2,5 mm.

Na udane zakończenie stycznia Jelcz 014 LUX w skali 1:25 - już dostępny w naszym sklepie!

Codziennie dostajemy kilkanaście zapytań co dalej? W tym roku planujemy jeszcze wydanie dwóch hitowych modeli - lotniskowca USS Ticonderoga oraz Ciągnika Jelcz 317 z naczepą NB-181.

W sprzedaży wysyłkowej są już wszystkie nasze jesienne nowości, które pezentujemy poniżej. Do wszytskich modeli dostępne są pełne zestawy laserowe.

 

Na konkursie w Jaworznie na zaprzyjaźnionym stoisku mozna jużdziś kupić pierwsze egzemplarze Mercedesa 4500 i lokomotywy SM 42. A do druku trafił kolejny model - Fiat G.55 w skali 1:33!

 


W sprzedaży wysyłkowej są już dostępne również: parowóz Ty 51, samolot transportowy Casa, lotniskowiec Zuiho, ciężarówki STAR 200 i JELCZ 325, Fw-190F8, Spitfire Mk.Vc, Me-109 E4, Fokker B.II oraz Stacja benzynowa.

Do wszystkich modeli można już zamawiać zestawy elementów wyciętych laserem.

 

 

 

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami do sprzedaży trafiły 4 nowe modele w skali 1:45 z serii ADW Model. Modele są wykonane w najnowszej technologii druku cyfrowego na maszynie produkcyjnej Xerox. Naszym zdaniem efekt jest wyśmienity, znacznie lepszy od typowego druku offsetowego. W przygotowaniu są już kolejne modele...

 

Nasz nowy model - wagon węglarka 408 EAOS oraz zestaw laserowy - już w sprzedaży wysyłkowej!

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

   Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.