Newsletter

Wydawnictwo Answer


Informujemy, że lada dzień w sieci EMPIK pojawi się model polskiego samolotu PZL-M26 ISKIERKA.
W naszym sklepie jest oczywiście dostępny zestaw elementów wycinanych laserem dedykowany do tego modelu.
http://www.answer.pl/pl/home/2759-pzl-m-26-iskierka-szkielet.html

Specjalnie na gwiazdkę przygotowaliśmy wspaniałą nowość - parowóz ADLER wraz z 2 wagonami osobowymi w skali 1:25. Jest to zestaw całkowicie wycięty laserem. Już dziś można zakupić go w promocyjnej cenie!

Zamówienia na parowóz złożone do 7 grudnia będą wysłane od 13 do 15 grudnia 2014. Zapraszamy!

 

W Przeciszowie premierę będą miały dwa nowe modele - Fa 223 oraz Willys Jeep w wersji pożarniczej. Zapraszamy do Przeciszowa!

  

Wprawdzie do 25 sierpnia trwa u nas przerwa wakacyjne, ale nasi projektanci i graficy nie próżnują. Oto kolejna zapowiedź na sezon 2014/2015 - MiG-23 w skali 1:33.

Od dzisiaj w EMPiKu nasze 4 nowe modele - Abrams, Hellcat, Spitfire oraz Straż Pożarna. Nakłady niewielkie, więc kto peirwszy, ten lepszy.

 

Dziś kolejne dwie zapowiedzi na sezon 2014/2015 - Spitfire Mk.Vb oraz Focke Wulf Fw 190 F-8.


 

Ogromnym sukcesem wydawniczym zakońćzyliśmy sezon 2013/2014. Rozpoczynamy sezon 2014/2015, w którym ukaże się jeszcze więcej atrakcyjnych nowości oraz kilka wcześniej zapowiedzianych tematów. Powyżej dwie pierwsze zapowiedzi w nowych, bardzo atrakcyjnych opracowaniach. Zapraszamy też na konkurs w Przeciszowie, gdzie modele będzie można obejrzeć na żywo. Z innych modeli będize można także zobaczyć lokomotywę SM 15, parowóz Ty 51, pruski wagon bagażowy.


Takiej ilości nowości jednorazowo nie wydał jeszcze nikt, czas więc na to, aby nasze Wydawnictwo i w tej kategorii było pierwsze. Wszystkie poniższe nowości miały dzisiaj swoją premierę na konkursie w Krakowie. Już za tydzień będize je można kupić we Wrocławiu a po 8 czerwca ruszamy ze sprzedażą. Można już zamawiać, zamówienia będą realizowane w kolejności zgłoszeń (może się zdarzyć, że z powodu dużej ilości zamówień termin realizacji ulegnie wydłużeniu)!

Zapraszamy jak co roku na konkurs w Przeciszowie. Będziemy tam razem z naszymi modelami!

Festiwal nowości czas zacząć! Na pierwszy ogień długo oczekiwany, tym bardziej, że nakłąd poprzedniego lotniskowca IJN Taiho właśnie się kończy - IJN AKAGI. Do 15 maja model można zamówić w zestawie w bardzo promocyjnej cenie, oszczędzając prawie 250 zł. Właśnie 15 maja rozpoczniemy jego wysyłkę, ale prosimy o cierpliwość - ze względu na bardzo rozbudowany zestaw laserowy zamówienia będziemy realizować w kolejności zgłoszeń, jednak regulaminowy czas realizacji zamówień może ulec znacznemu wydłużeniu.

W najbliższych dniach do sklepu trafiąkolejne ciekawe modele, przedsmak można już obejrzeć na powyższym "sliderze".


 

Odebraliśmy już z naszej drukarni pierwsze egzemplarze nowości, które wkrótce trafią do EMPiKów - Spitfire Mk.Vb i F6F-3 Hellcat - oba opracowane w skali 1:33 przez Marka Pacyńskiego. Kilka nowych modeli będzie dostępnych w naszym sklepie wysyłkowym już w przyszłym tygodniu. Więcej szczegółów w najbliższych dniach.

Dziś odległa zapowiedź, ale ponieważ model jest już prawie przygotowany warto o tym napisać - końcem tego roku ukaże się model samolotu CASA C-295M w skali 1:33!

Dużym sukcesem zakończyła się modernizacja naszego parku maszynowego. Od wczoraj drukuje się partia długo oczekiwanych nowości - wkrótce więcej o szczegółach tego, co ukaże się w najbliższych tygodniach i miesiącach.

A dziś jedna zapowiedź - kontynuacja serii modeli całkowicie wyciętych laserem - po BR 86 przyszedł czas na kolejny parowóz wojenny - BR 52. Model powinien być dostępny już w czerwcu na konkursie we Wrocławiu, na który przy okazji serdecznie zapraszamy!

 

Dziś długo oczekiwana informacja o tym, co ukaże się w kolejnych numerach Kartonowego Świata. Na początku kwietnia do wszystkich salonów EMPiK (do tej pory tytuł był tylko w kilkudziesięciu wybranych salonach) trafi kolejny zestaw modeli dla młodszych modelarzy (choć nie tylko) "Straż Pożarna" - STAR 244, ŻUK A15M i HONKER - wszystkie oczywiście w skali 1:43. W kolejnym numerze dostępnym na początku maja polski bombowiec PZL.37A bis Łoś w barwach rumuńskich (jako uzupełnienie wcześniej wydanych modeli P.11c i Karasia również w barwach tego kraju). Ceny modeli odpowiednio 19,99 i 17,99. Do obu dostępne będą zestawy elementów wyciętych laserem.

W związku z bardzo licznymi prośbami wznowiliśmy model parowozu Ty 2 Floridsdorf (był niedostępny od kilku tygodni). Nakład wznowienia to tylko 50 egz. Druk oczywiście offsetowy.

 

Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszymi nowymi modelami. Powyżej prezentujemy dwie nieco bardziej odległe zapowiedzi - STAR 660 cysterna oraz włoski ciężki bombowiec Caproni Ca.3.

Jednocześnie prosimy wszystkich zainteresowanych o cierpliwość w oczekiwaniu na nowe modele. Nasze wydawnictwo posiada rewelacyjny wskaźnik ilości wydań w jednostce czasu, ciągle staramy się go jeszcze bardziej ulepszyć, ale musimy również dbać o "kieszenie" klientów ;-)

Będziemy również kontynuować naszą politykę wcześneijszego zapowiadania modeli - uważamy to za działanie na dobrym, światowym poziomie. Czasami oczywiście będą wydawane niespodzianki, ale właśnie jako niespodzianki.

 

Dziś odpowiadamy na bardzo liczne pytania co po modelu Panzer I będzie dostępne w sprzedaży w salonach EMPiK. Planujemy (może to jednak ulec jeszcze zmianie) za ok. 4-5 tygodni przekazać do dystrybucji niemiecką ciężarówkę Henschel 33 a za 9-10 tygodni niemieckie działo przeciwlotnicze FLAK 18 - oba modele oczywiście w skali 1:25.

Czas na kolejną niespodziankę - razem z Abramsem z drukarni przyjedzie długo oczekwiany zestaw - ZIŁ-157 z transporterem i rakietą SA-2 w skali 1:25. Do modelu będzie oczywiście dostępny zestaw elementó wycięty laserem, w tym bieżniki z kostek.

W sieci RUCHu i EMPiKach można już kupić zestaw modeli dla młodszych modelarzy - plac budowy. Natomiast w wybranych EMPiKach od dzisiaj (w niektórych od poniedziałku) na półkach znajdziecie czołg Panzer I.

W przyszłym tygodniu naszą ofertę uzupełni kilka ciekawych zestawów laserowych, m.in. pruska obrotnica:

 

Dwie pierwsze nowości w tym roku - mozna już zamawiać, wysyłka pierwszych egzemplarzy już w przyszłym tygodniu! Autorem obu opracowań jest Adrian Wandtke, wkrótce kolejne pojazdy na podwoziu STARa 660.

Jeszcze w styczniu do EMPiKów trafi model czołgu M1A2 Abrams w skali 1:25 opracowany przez Mariusza Kitę.

Zamówienia promocyjne z okresu 6-12 stycznia realizowane sąw kolejności składania w ciągu 14 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość.

Pierwsza nasza tegoroczna nowość to bardzo długo oczekiwany zestaw elementów wzbogacających japońskie okręty w skali 1:200 - drzwi okrętowe (24 sztuki prawe i 24 lewe). 


 Archiwum wiadomości w linku poniżej:

Aktualności