Newsletter

Wydawnictwo Answer

 

Na konkursie w Jaworznie na zaprzyjaźnionym stoisku mozna jużdziś kupić pierwsze egzemplarze Mercedesa 4500 i lokomotywy SM 42. A do druku trafił kolejny model - Fiat G.55 w skali 1:33!

 

Dziś z drukarni przyjechały kolejne dwie nowości, jeszcze tylko wytniemy do nich lasery i wrzucamy na sklep.

 

W związku z licznymi zapytaniami, co jeszcze ukaże się w ym roku zdradzamy dziś część naszych planów. Dziś przyjechaly z drukarni, a już za kilka dni w sprzedaży długo oczekiwane: Su-100 (Macieja Herbuta) i pożarniczy Mercedes 4500 (Mariusza Kity).

We wrześniu ukaże się m.in. Mogami, T-64 oraz w związku z wyczerpaniem się nakładu ET-22 wydamy ten model w limitowanym niewielkim nakładzie w malowaniu PKP Cargo.

    

W sieci salonów EMPiK od 15 czerwca można kupić nasz najnowszy model - samolot myśliwsko-bombowy Su-7 w polskim oznakowaniu. Autorem opracowania jest Marcin Straszewski, autor wydanego w poprzednim numerze MiGa-21 oraz wydanych właśnie MiGa-23 i Tucano. 

Uwaga! Nasze modele w EMPiKach


W sprzedaży wysyłkowej są już dostępne również: parowóz Ty 51, samolot transportowy Casa, lotniskowiec Zuiho, ciężarówki STAR 200 i JELCZ 325, Fw-190F8, Spitfire Mk.Vc, Me-109 E4, Fokker B.II oraz Stacja benzynowa.

Do wszystkich modeli można już zamawiać zestawy elementów wyciętych laserem.

 

 

 

 

Wczoraj rozpoczęliśmy druk zapowiadanego od dawna parowozu Ty 51 - pierwsze 3-4 sztuki powinniśmy mieć na konkursie we Wrocławiu, nakład do sprzedaży trafi w połowie wakacji!

 

 

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami do sprzedaży trafiły 4 nowe modele w skali 1:45 z serii ADW Model. Modele są wykonane w najnowszej technologii druku cyfrowego na maszynie produkcyjnej Xerox. Naszym zdaniem efekt jest wyśmienity, znacznie lepszy od typowego druku offsetowego. W przygotowaniu są już kolejne modele...

Już we wrześniu - krążownik MOGAMI!

W związku ze zbliżającym się sezonem ogórkowym oraz kończącym się nakładem Jelcza 021, w okresie wakacyjnym nakładem naszego wydawnictwa ukaże się kolejny model z rodziny "Ogórków" - Jelcz 014 Lux.

 

Nasz nowy model - wagon węglarka 408 EAOS oraz zestaw laserowy - już w sprzedaży wysyłkowej!

 

Ponownie w sprzedaży wagon do przewozu cementu 408S w skali 1:25 - dostępnych tylko 5 sztuk!

 Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

   Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

 W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


 Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

 

 

 Odwiedź na nasz profil na Facebooku.