Najczęściej kupowane

  • Banner

Nowe produkty

Polecane produkty

Promocje

  • Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

O NASZYM SKLEPIE

Answer to jedno z największych wydawnictw na świecie. Wydajemy dla Was modele od prawie 20 lat, w tym czasie do Waszych rąk przekazaliśmy prawie 700 projektów. Modele z naszych wycinanek można obejrzeć na każdej wystawie modelarskiej, ich wykonawcy często zdobywają czołowe miejsca w konkursach. Więcej o wydawnictwie w zakładce "o nas".

Zmieniamy się dla Was. Mamy nadzieję, że nowa witryna sklepu będzie dla Was znacznie bardziej czytelniejsza. Poprawiliśmy wyszukiwanie oraz sortowanie produktów. Dodaliśmy także możliwość wysyłki paczkomatami, zarówno przy przedpłacie jak i za pobraniem, z graficznym wyborem paczkomatu.

Poprawiamy też dostępność produktów - w tej chwili już 98% produktów jest dostępnych w magazynie. Dzięki temu znacznie skracamy czasy realizacji.

50 nowych projektów rocznie

Co roku przygotowujemy dla Was 40-50 nowych projektów modeli kartonowych. Tematyka jest bardzo szeroka, nie boimy się także tematów trudnych takich jak na przykład polskie pojazdy cywilne, które wymagają rekonstrukcji czasem na podstawie kilku zdjęć. Bieżące informacje o naszych nowych projektach znajdziecie na naszej stronie na FB.

Zobacz więcej

icon

Darmowa dostawa

Dla zamówień od 135 PLN

icon

98% towarów w magazynie

Codzienne dostawy

icon

Pomoc 24/7

Wsparcie 24/7/365

icon

Bezpieczne płatności

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Śledź nas na Facebooku