Newsletter

Wydawnictwo Answer


Ponownie w sprzedaży wagon do przewozu cementu 408S w skali 1:25 - dostępnych tylko 5 sztuk!

Już 16 lutego w salonach EMPiK będzie można kupić japoński krążownik IJN  Tama oraz samolot myśliwski Albatros D.V, natomiast od 20 lutego niemiecki samochód Henschel 33. Po 20 marca do EMPiKów trafi FLAK 18.

W związku z tym dla wszystkich, którzy od 15 do 28 lutego kupią zestawy laserowe do Tamy, Albatrosa, Flaka 18 lub Henschla specjalny rabat 15%!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi zapowiedziami na rok 2015 - w powyższym sliderze. Wkrótce więcej szczegółów o terminach wydań.

Uruchomiliśmy specjalny adres email dotyczący sklepu, towarów i złożonych zamówień - prosimy o kontakt wyłącznie pod adresem modele@answer.pl

 

A wkrótce "ogromna" nowość dla modelarzy kolejowych w skali 1:87 i 1:45. Myśleliśmy też o skali 1:25, ale chyba nikt by takiego zestawu nie zmieścił w mieszkaniu. Oczywiście całość wycięta laserem, do szybkiego i przyjemnego montażu.

 

Nowy rok 2015 rozpoczynamy intensywna pracą przy produkcji całkowicie wyciętego laserem modelu parowozu Adler i wznowienia kilku udanych choć troszkę zapomnianych modeli.

Wszystkim modelarzom i modelarkom składamy tą drogą serdeczne życzenia samych udanych modeli, a szczególnie świetnej zabawy przy ich tworzeniu w 2015 roku.

Trwa promocyjna sprzedaż zestawu modelu Lotniskowiec IJN AKAGI - zestaw model + komplet laserów w promocyjnej cenie 499,00 zł.

Pozostały już ostatnie egzemplarze!

 

W przygotowaniu do druku jest kolejny nasz duży model kolejowy - parowóz Ty 51.


 Zapraszamy do kategorii Promocje - tam kilka przecenionych modeli z uszkodzonymi okładkami.

W sprzedaży ponownie akcesoria - relingi, drabinki, ryfle, śruby, nity, nakrętki, siatki!


Już od 6 stycznia w sprzedaży semafory i słupy trakcyjne w skali 1:25 i 1:45!

Odwiedź na nasz profil na Facebooku.